درباره ما

شرکت صنایع فارس آویسا با کادری مجرب در زمینه تامین موادشیمیایی مورد نیاز در صنایع مختلف کشور فعالیت خود را آغاز نموده است، باتوجه به قابلیت شرکت در تامین نیاز مواد اولیه صنایع مختلف از جمله : کاشی، سرامیک، مواد شوینده، کارخانجات تولید نوشابه، دلستر، ماءالشعیر و آبمیوه ها، کارخانجات تولید قند، شکر خام، روغن و گریس، صنایع کاغذسازی و تولید گریس و سایر صنایع توانسته است جایگاه ویژه ای را در زمینه تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع مختلف کسب نماید. از عمده محصولات قابل ارائه شرکت می توان به خاک دیاتومه، پلی آلومینیوم کلراید، هیدروکسید پتاسیم، سدیم تری پلی فسفات، تری فسفات سدیم (TSP)، سیلیکاژل و مونو کلسیم فسفات (MCP) در گریدها و بسته بندی های مختلف مورد نیاز در صنایع گوناگون اشاره کرد.

خاک دیاتومه به عنوان محصولی جهت کمک کننده در فیلتر انواع محصولات از جمله فیلتر نوشابه، دلستر، ماءالشعیر و آبمیوه ها،فیلتر آب استخر، کارخانجات تولید قند، شکر خام، روغن، صنایع کاغذسازی و تولید گریس نقش به سزایی دارد، در حال حاضر خاک دیاتومه توسط شرکت در سه گرید جهت فیلتر مایعات، خوراک دام و مبارزه با ساس، حشرات و آفات ارائه به صورت بسته بندی در کیسه های 25 کیلویی ارائه می گردد. از دیگر محصولات قابل ارائه توسط شرکت می توان از پلی آلومینیوم کلراید یاد کرد، این محصول کارایی مناسبی جهت تصفیه آب آشامیدنی، فاضلاب و پساب ها صنعتی از خود دارد و از عمده صنایع مورد استفاده از آن می توان از تصفیه و تهیوه آب آشامیدنی و شهری، تصفیه آب و فاضلاب های حاوی فلوئور، تصفیه فاضلاب و پساب های کارخانجات مواد شیمیایی، نفت و پتروشیمی، تصفیه آب استخر، جداسازی آب از نشاسته در کارخانجات تولید نشاسته و سایر صنایع در جهت عملیات تصفیه و انعقاد ذرات معلق یاد برد. این محصول توسط شرکت در سه گرید: آب آشامیدنی، صنعتی و فاضلابی با بسته بندی مناسب قابل ارائه می باشد.

از دیگر نکات بارز شرکت می توان به فرآهم سازی بسترهای مناسب جهت حمل و نقل و در سهولت در دسترس بودن مواداولیه مورد نیاز در صنایع مختلف در کشور نام برد. امید بر آن است این شرکت، بتواند با تامین مواد اولیه متنوع، مورد نیاز در صنایع گوناگون در کشور قدمی مهم در رشد و توسعه تولید در کشور داشته و جایگاه مناسب و در خور شایسته ای در میان تامین کنندگان مواد شیمیایی از خود در کشور داشته باشد.